Стратегічна екологічна оцінка


До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшов проєкт містобудівної документації – «Детальний план окремої території земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за межами с. Неборівка Мартинівської сільської ради Пулинського району Житомирської області» та Звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування.
До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування «Генеральний план м. Малин Житомирської області».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшов проєкт містобудівної документації – ТОМ1. Пояснювальна записка. 442/2019-ПЗ Генеральний план. 442/2019-ГП та ТОМ2. Звіт про стратегічну екологічну оцінку. (розділ ПЗ «Містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища»)442/2019-СЕО «Детальний план території земельних ділянок, що розташовані за межами населених пунктів на території Високівської сільської ради Черняхівського району Житомирської області».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшов проєкт містобудівної документації - розділ «Охорона навколишнього природного середовища» (Звіт про стратегічну екологічну оцінку) до детального плану «Детальний план частини території міста Новограда-Волинського, обмеженої вулицями Шостацького, Бориса Станевича, Житомирською, Гетьмана Сагайдачного для реконструкції існуючого виробничого комплексу із збільшенням розмірів за рахунок добудови по вул. Житомирській, 38 в місті Новограді-Волинському».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління проєкти містобудівної документації - розділи «Охорона навколишнього природного середовища» (Звіти про стратегічну екологічну оцінку) до генеральних планів сіл Кропивня, Голубівка, Єлизаветівка, Видумка Кропивнянського старостинського округу, сіл Квітневе, Царівка, Красилівка, Браженець, Антонівка Квітневого старостинського округу Коростишівської міської ради Коростишівського району Житомирської області.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління проєкти містобудівної документації - розділи «Охорона навколишнього природного середовища» (Звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування «Генеральний план с. Кожухівка Коростенського району Житомирської області)».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування «Генеральний план с. Кожухівка Коростенського району Житомирської області».
До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління проєкт містобудівної документації - розділ «Охорона навколишнього природного середовища» (Звіти про стратегічну екологічну оцінку) до детального плану території на розроблення детального плану частини території міста Новоград-Волинського, обмеженої вулицями Чехова, Декабристів, Переяславською, під багатоповерхову житлову забудову від Новоград-Волинської міської ради Житомирської області.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшли звіти про стратегічну екологічну оцінку документів державного планування «Проєкти генеральних планів с.Гутянське, с.Липляни, с.Будницьке, с.Шевченкове, с.Тишів, с.Крушники, с.Кутище, смт Чоповичі, с.Барвінки, с.Новобратське, с.Загребля, с.Йосипівка, с.Пристанційне, с.Стримівщина Малинського району Житомирської області».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту містобудівної документації та проект документа державного планування «Генеральний план населеного пункту с. Троща Вільшанської сільської ради Чуднівського району Житомирської області».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту містобудівної документації та документ державного планування «Детальний план території індустріального парку по вул. Романенка в м. Малин».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища)» та проєкт документу державного планування «Детальний план території земельної ділянки, площею 6,0000 га розташованої за межами населеного пункту с.Невирівка, на території Хорошівської селищної ради Хорошівського району, Житомирської області для розміщення підприємства, що пов’язане з користуванням надрами».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку «Генеральний план селища Брусилів Житомирської області».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування «Охорона навколишнього природного середовища генеральних планів на населені пункти с. Віленька, с. Радівка, с. Борок Коростишівської міської ради Коростишівського р-ну Житомирської області».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території для створення індустріального парку Брониківської ОТГ Новоград-Волинського району Житомирської області».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку «Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2027 року та План заходів на 2021-2023 роки з її реалізації» і повідомлення про його оприлюднення.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку ««Проекти генеральних планів с. Високе, с. Костівці, с. Йосипівка, с. Ставище Брусилівського району Житомирської області».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території вісімнадцяти земельних ділянок, загальною площею 5,7676 га, які розташовані за межами населених пунктів на території Меленівської, Ковалівської та Ушомирської сільських рад Коростенського району, Житомирської області, з метою передачі їх в оренду ТОВ «ВІНД СОЛАР ЕНЕРДЖІ» для розміщення, будівництва експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, для будівництва об’єктів ВЕС».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування «Детальний план території земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункту та території Дівочківської сільської ради Черняхівського району Житомирської області з метою зміни цільового призначення та визначення функціональної можливості розміщення на даній земельній ділянці об’єктів енергетики».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування «Детальний план території земельних ділянок розташованих за межами населених пунктів на території Високівської сільської ради Черняхівського району Житомирської області з метою розміщення вітрових електричних станцій».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту «Детальний план території дев’ятнадцяти земельних ділянок по 0,32 га кожна, загальною площею 6,08 га, які розташовані за межами населених пунктів на території Сингаївської (1 земельна ділянка), Берестовецької (7 земельних ділянок), Дідковицької (6 земельних ділянок), Сарновицької (5 земельних ділянок) сільських рад Коростенського району Житомирської області, з метою зміни цільового призначення з «землі запасу» на «для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій» для будівництва об’єктів ВЕС» .

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту «Детальний план території вісімнадцяти земельних ділянок по 0,32 га кожна, загальною площею 5,76 га, які розташовані за межами населених пунктів на території Михайлівської сільської ради Коростенського району Житомирської області, з метою зміни цільового призначення з «землі запасу» на «для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій» для будівництва об’єктів ВЕС»

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту «Детальний план території села Любарська Гута Баранівського району Житомирської області»

До відома громадськості! Просимо взяти до уваги для опрацювання та керівництва в роботі інформацію щодо процедури стратегічної екологічної оцінки.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту «Детальний план території земельної ділянки, орієнтовною площею 2,5 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуваннями надрами, яка розташована за межами населених пунктів на території Ушомирської сільської ради Коростенського району Житомирської області» розроблений ФОП Медвідь Олександр Володимирович на замовлення Коростенської РДА та ТДВ «Трудовий колектив «Коростенський щебзавод» з метою аналізу існуючої забудови та розробки варіанту планування структури з уточненням та встановленням меж земельної ділянки.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту «Детальний план території, земельних ділянок, які розташовані в межах Покалівського старостинського округу Овруцького району Житомирської області з метою зміни цільового призначення з «землі запасу» на «для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій» та передачі на умовах оренди, для будівництва об’єктів ВЕС» ТОВ «ВІНД СОЛАР ЕНЕРДЖІ».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту «Генеральний план смт Нова Борова Хорошівського району Житомирської області».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту детального плану теритрії земельної ділянки під розширення існуючого виробничого комплексу для розміщення навісів та майданчику для складування матеріалів на площі 0,9120 га за межами с. Кам’янка, на території Оліївської сільської ради Житомирського району.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Коростишівської міської об’єднаної територіальної громади до 2027 року.

До відома громадськості!Повідомляємо, що наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 18 липня 2019 року №260 внесено зміни до методичних рекомендацій із здійснення стратегічної екологічної оцінки документів державного планування.

До уваги громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшли заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 170,0000 га, розташованої за межами населеного пункту на території Хорошівського району Житомирської області для розміщення кар’єру АТ «ОГКХ» по видобутку титанових руд на Юрській ділянці Межирічного родовища.

До уваги громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшли заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки: 1. Проект Стратегії розвитку Коростишівської міської об’єднаної територіальної громади до 2027 року; 2. Детальний план території земельної ділянки під розширення існуючого виробничого комплексу для розміщення навісів та майданчику для складування матеріалів на площі 0,9120 га за межами с. Кам’янка, на території Оліївської сільської ради Житомирського району Житомирської області; 3. Генеральний план смт Нова Борова Хорошівського району Житомирської області.

До уваги громадськості! Повідомляємо, що за інформацією Чижівської сільської ради Новоград-Волинського району розробляються Генеральні плани населених пунктів Чижівка, Вишківка та на даний час здійснюється стратегічна екологічна оцінка (СЕО) щодо зазначеної містобудівної документації.

До уваги громадськості! На виконання Рішення Станишівської сільскої ради Житомирського району від 08.02.18 № 433 розробляються Генеральні плани населених пунктів Станишівка, Лука, Ліщин та на даний час здійснюється стратегічна екологічна оцінка (СЕО) щодо зазначеної містобудівної документації.

До уваги громадськості! На даний час здійснюється стратегічна екологічна оцінка (СЕО) детального плану території земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункту на території Сінгурівської сільської ради Житомирського району для розміщення звіроферми.

До уваги громадськості! На даний час здійснюється стратегічна екологічна оцінка (СЕО) детального плану території земельної ділянки, розташованої на території Стриївської сільської ради Новоград-Волинського району Житомирської області за межами населеного пункту з метою будівництва зерносушильного комплексу».


До уваги громадськості! На даний час здійснюється стратегічна екологічна оцінка (СЕО) детального плану території земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункту на території Сінгурівської сільської ради Житомирського району для розміщення звіроферми.


Стратегічна екологічна оцінка та детальні плани територій
Розбираємося в тонкощах нового законодавства