7.Водні ресурси

Характеристика річок

                                                                     Таблиця 9

Назва

Протяжність по території регіону, км

 

 

Річковий басейн,до якого відноситься річка

Кількість населених пунктів вздовж берегової смуги, од.

Кількість гребель (водосховищ), од.

Кількість трубопро-водів, що проходять через річку, од.

Кількість напірних каналізаційних колекторів, що перетинають водний об’єкт, од.

газо-

нафто-

аміако-

продукто-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

 

 

 

-

-

 

-

-

-

-

-

-

-

Усього:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ірпінь

43

 

6

3

2

-

 

 

 

Случ

181

 

37

4

9

1

 

2

4

Ствига

1

 

0

0

-

-

 

 

-

Уж

159

 

33

1

5

1

 

 

2

Тетерів

276

 

38

5

3

-

 

 

1

Уборть

170,6

 

21

1

6

2

 

 

-

Ірша

126

 

34

3

3

-

 

 

1

Словечна

40

 

13

1

-

-

 

 

-

Усього:

996,6

 

182

18

30

4

 

2

8

 

 

 

 

 

Басейн р.Случ

 

 

 

 

 

 

 

Попівка

25

 

2

 

 

 

 

 

 

Пединка

11

 

2

 

1

 

 

 

 

Таранька

24

 

5

 

2

 

 

 

 

Бліва

16

 

3

 

1

 

 

 

 

Осира

23

 

4

 

1

 

 

 

 

Вербка

23

 

3

 

1

 

 

 

 

Б/н с.Веселка

10

 

2

 

 

 

 

 

 

Б/н с.Коростки

12

 

2

 

1

 

 

 

 

Деревичка

53

 

4

1

3

 

 

 

 

Тюкелівка

16

 

4

 

 

 

 

 

 

Струм.Руда

15

 

3

 

 

 

 

 

 

Сапогівка

10

 

2

 

 

 

 

 

 

Фастівка

12

 

1

 

 

 

 

 

 

Кам”янка

14

 

 

 

 

 

 

 

 

Козарка

18

 

3

 

 

 

 

 

 

Хомора

114

 

4

 

 

 

 

 

 

Глубочок

14

 

2

 

 

 

 

 

 

Видолоч

13

 

2

 

 

 

 

 

 

Жабричка

12

 

2

 

 

 

 

 

 

Гнилуша

15

 

1

 

1

 

 

 

 

Нивна

25

 

4

 

1

 

 

 

 

Нивна Ліва

11

 

3

 

 

 

 

 

 

б/н с.Вирля

11

 

1

 

 

 

 

 

 

Дорогань

25

 

3

 

 

 

 

 

 

Немилянка

24

 

2

 

 

 

 

 

 

Рудня (Лубянка)

12

 

4

 

 

 

 

 

 

Тня

73

 

9

 

 

 

 

 

 

Світлиця

18

 

4

 

 

 

 

 

 

Тартак

16

 

 

 

 

 

 

 

 

Корчівка

13

 

1

 

1

 

 

 

 

Білка

19

 

3

 

 

 

 

 

 

Тенька

33

 

4

 

3

 

 

 

 

Чернявка

11

 

2

 

 

 

 

 

 

Латовня

17

 

3

 

 

 

 

 

 

Теснівка

19

 

4

 

 

 

 

 

 

Смолка

73

 

11

 

1

 

 

 

 

Лизнівка

18

 

1

 

 

 

 

 

 

б\н с.Середня

13

 

1

 

 

 

 

 

 

Зеременка

15

 

1

 

 

 

 

 

 

Б/н с.Киянка

10

 

1

 

 

 

 

 

 

Вершниця

22

 

2

 

1

1

 

2

 

б/н с.Радичі

13

 

1

 

 

 

 

 

 

Могилівка

22

 

5

 

4

1

 

 

 

Гать

24

 

4

 

 

 

 

 

 

Мицківка

10

 

-

 

 

 

 

 

 

Церем

61

 

11

 

1

1

 

2

 

б/н с.Тернівка

10

 

1

 

1

 

 

 

 

Жолоб”янка

23

 

3

 

 

 

 

 

 

Кошелівка

19

 

3

 

1

 

 

 

 

Кропивня

21

 

2

 

1

 

 

 

 

Криваль

14

 

1

 

 

 

 

 

 

Перевезня

13

 

1

 

1

 

 

 

 

Кленова

10

 

1

 

 

 

 

 

 

Дубничка

15

 

1

 

 

 

 

 

 

Корчик

84

 

2

 

1

 

 

 

 

Титяж

19

 

4

 

 

 

 

 

 

Згар

17

 

4

 

 

 

 

 

 

Кропивня

14

 

2

 

 

 

 

 

 

Бобрик

11

 

1

 

 

 

 

 

 

Речиця

10

 

1

 

 

 

 

 

 

Дубки       (Добки)

16

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

Басейн р.Ствига

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гусь (Бедля)

15

 

 

 

 

 

 

 

 

Недель

16

 

 

 

 

 

 

 

 

Студениця

35

 

1

 

 

 

 

 

 

Горна

25

 

2

 

 

 

 

 

 

Лозовий  Луг

29

 

1

 

 

 

 

 

 

Плав

47

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Басейн р.Уборть

 

 

 

 

 

 

 

Бересток

20

 

4

 

2

 

 

 

 

Телина

19

 

3

 

2

 

 

 

 

Б/н Чмоль

11

 

4

 

 

 

 

 

 

Глумча

24

 

1

 

 

 

 

 

 

Боровник

13

 

4

 

 

 

 

 

 

Заровенька

19

 

5

 

 

 

 

 

 

Угля

19

 

1

 

 

 

 

 

 

Теремша

10

 

1

 

 

 

 

 

 

Радча

12

 

 

 

 

 

 

 

 

Зольня (Буки)

30

 

5

 

 

 

 

 

 

Золенька

12

 

2

 

 

 

 

 

 

Б/н Джерело

20

 

1

 

 

 

 

 

 

В”юн

10

 

 

 

 

 

 

 

 

Кишинівська

10

 

1

 

 

 

 

 

 

Кам”янка

16

 

2

 

 

 

 

 

 

Забороччя

15

 

1

 

 

 

 

 

 

Замликів

16

 

 

 

 

 

 

 

 

Либожада

17

 

1

 

 

 

 

 

 

Юрово

17

 

1

 

 

 

 

 

 

Перга

67

 

7

 

1

 

 

 

 

Пержанка

23

 

 

 

 

 

 

 

 

Ракитна

13

 

1

 

 

 

 

 

 

К-л Глушковецький

23

 

1

 

 

 

 

 

 

К-л Прикордонний

22

 

1

 

 

 

 

 

 

Рудниця

18

 

 

 

 

 

 

 

 

Плотниця

24

 

 

 

 

 

 

 

 

К-л ур.Лука

12

 

 

 

 

 

 

 

 

Свидовець

61

 

 

 

 

 

 

 

 

Червонка

21

 

 

 

 

 

 

 

 

Першниця

14

 

 

 

 

 

 

 

 

Зимуха

21

 

 

 

 

 

 

 

 

Жалобниця

23

 

 

 

 

 

 

 

 

К-л Осмольський

43

 

 

 

 

 

 

 

 

К-л ур.Середнє

10

 

 

 

 

 

 

 

 

Рубчик

12

 

 

 

 

 

 

 

 

К-л Стрілка

25

 

 

 

 

 

 

 

 

Лохниця

18

 

 

 

 

 

 

 

 

Б-н с.Червоносілка

25

 

 

 

 

 

 

 

 

К-л Михач

17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Басейн р.Словечна

 

 

 

 

 

 

 

Б/н с.Мацьки

11

 

 

 

 

 

 

 

 

Б/н с.Лучанки

12

 

 

 

 

 

 

 

 

Ясенець

63

 

 

 

 

 

 

 

 

Звонка

25

 

 

 

 

 

 

 

 

Полохачівка

12

 

 

 

 

 

 

 

 

Желонь

(К-л Мухоїдовський)

113

 

 

 

1

1

 

 

 

К-л Вел.Казенний

16

 

 

 

 

 

 

 

 

Рудня

29

 

 

 

 

 

 

 

 

Б/н с.Прилуки

25

 

 

 

 

 

 

 

 

Брід Єврейсь-ка Канава

14

 

 

 

 

 

 

 

 

Б/н с.Виступовичі

17

 

 

 

 

 

 

 

 

Грязіва

23

 

 

 

 

 

 

 

 

Ситівка

10

 

 

 

 

 

 

 

 

Жолонька

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Басейн р.Уж

 

 

 

 

 

 

 

Б/н с.Бродець

10

 

2

 

 

 

 

 

 

Рожаниця

11

 

2

 

 

 

 

 

 

Бастова

15

 

4

 

 

 

 

 

 

Хотоза

15

 

2

 

 

 

 

 

 

Кунан

12

 

 

 

 

 

 

 

 

Білка

20

 

3

 

1

1

 

1

 

Радич

17

 

1

 

1

1

 

 

 

Нерч

20

 

3

 

 

 

 

 

 

Котешня

10

 

2

 

 

 

 

 

 

Саженка

14

 

3

 

 

 

 

 

 

Могилянка

16

 

1

 

1

1

 

1

 

Кремна Права

10

 

2

 

 

 

 

 

 

Кремна Ліва

18

 

3

 

2

 

 

 

 

Синява

20

 

3

 

 

 

 

 

 

Моства

27

 

2

 

 

 

 

 

 

Шестень

24

 

4

 

3

1

 

1

 

Гранічевка

11

 

2

 

 

 

 

 

 

Лозниця-1

14

 

 

 

 

 

 

 

 

Олешня

19

 

3

 

 

 

 

 

 

Кам”янка

40

 

2

 

 

 

 

 

 

Лозниця-2

18

 

2

 

 

 

 

 

 

Жерев

108

 

9

1

6

1

 

 

 

Вітка (Свинка)

11

 

2

 

 

 

 

 

 

Мощаниця

10

 

2

 

 

 

 

 

 

Селивониха

21

 

1

 

 

 

 

 

 

Б/н с.Зарічка

16

 

2

 

 

 

 

 

 

Кремна

31

 

3

 

2

 

 

 

1

Б/н с.Лугинки

11

 

1

 

1

 

 

 

 

Глухова

17

 

2

 

 

 

 

 

 

Крута

15

 

2

 

1

 

 

 

 

Повчанка

20

 

2

 

1