Шановні колеги!

 

            Щиро вітаю всіх із Всесвітнім днем охорони навколишнього середовища!

    Це свято покликане привернути увагу кожного з нас до проблеми довкілля. Ми повинні пам’ятати, що живемо на одній планеті, і забруднюючи природу ми шкодимо у першу чергу самим собі та своїм нащадкам.

    Отож, не зволікайте порадами щодо енергозбереження, ощадливого використання водних та земельних ресурсів. Зробіть свій екологічний вклад та закликайте до цього ж своїх близьких та рідних – і наша країна розквітне! Разом ми зробимо навколишнє середовище кращим, і надалі дбатимемо про його охорону та збереження природних ресурсів.

     З цієї нагоди, колектив департаменту висловлює вдячність за небайдужість, активну підтримку громадян та громадських організацій до проблем навколишнього середовища. Тільки спільно ми змінимо сьогодення!

             Зичу всім міцного здоров’я, миру, злагоди та добробуту!

 

 

 

           Т.в.о. директора департаменту                               С.П. Сіренький

 

 

Довідка:

Всесвітній день охорони навколишнього середовища був заснований Генеральною асамблеєю ООН в 1972 році й з тих пір відзначається всім світовим співтовариством щорічно. Приводом до проведення цієї всесвітньої акції послужило звернення, що надійшло11 травня 1971 року генеральному секретареві ООН. Звернення підписали 2200 діячів науки й культури з 23 країн світу. Вони попереджали людство про безпрецедентну небезпеку, що загрожує йому у зв'язку із забрудненням навколишнього середовища.

В 1972 році у Стокгольмі відбулася Всесвітня конференція по захисту навколишнього середовища, на якій були присутні повноважні представники 113 держав. Учасники конференції ухвалили рішення щодо щорічного проведення Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища 5 червня.

 Мета проведення всесвітнього Дня охорони навколишнього середовища є одним з основних способів привернути увагу світової громадськості до проблем навколишнього середовища, а також стимулювати політичний інтерес і відповідні дії.