Бережіть ялинки!

 

Новий рік – чудове сімейне свято, але самовільне масове вирубування вічнозелених дерев заради кількаденної насолоди запахом та виглядом святкової ялинки – це більше, ніж здатні зрозуміти екологи.

Чому люди діють із року в рік однаково?  Можливо варто зупинитись і замислитись, подбати про майбутні покоління вже сьогодні!

Звичайно, що після свят ялинок не продаватимуть і вирубуватимуть менше, але варто пам'ятати, що  нові ліси  виростають дуже повільно.

Вже зараз варто подумати не тільки про майбутнє наший  дітей, а і наших онуків та правнуків. Щоб могли вони гуляти по лісах та дихати тим повітрям, яке ми зуміємо для  них зберегти, або ні – ми залишимо їм пустелі та пустоші. 

Пам'ятайте, що купувати ялинки необхідно тільки в спеціально відведених місцях. На них ви зможете побачите клеймо на комлевій ча­стині стовбура. Саме воно є свідченням того, що  ялинка не самовільно зрубана, а вироще­на спеціально для цієї мети на екологічно чистих плантаціях або зрубана при проведенні рубок, пов'язаних з веденням лісового господарс­тва та пройшла екологічну перевірку. Саме така ялинка є запорукою безпеки для здоров’я ваших рідних.

Отож, зрозумійте, споживацьке ставлення до природи – це самознищення. І тільки купивши сьогодні спеціально вирощену або ж синтетичну ялинку, ви робите внесок у майбутнє і зберігаєте зелені насадження.