2 лютого 2016 року об 11-00 у конференц-залі Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.О.Ольжича відбулась презентація довідника «Природно-заповідний фонд Житомирської області».

Книгу представили: заступник начальника управління екології та природних ресурсів ЖОДА Сергій Петрович Сіренький та виконавчий директор НВ ТОВ «Житомирбіопродукт» Орлов Олександр Олександрович.

Познайомитись з виданням прийшли науковці, викладачі, бібліографи та представники ЗМІ.

Значна увага в книзі приділена ландшафтам, рослинному та тваринному світу об’єктів ПЗФ, рідкісним видам флори і фауни, занесеним до чинного видання «Червоної книги України», а також рідкісним рослинним угрупованням, занесеним до «Зеленої книги України». Довідник складено на основі експедиційних досліджень, які автори книги проводили на території об’єктів природно-заповідного фонду Житомирської області протягом 27-ми років. Розрахований він на спеціалістів у галузі охорони довкілля, управлінців всіх рівнів, науковців, викладачів та студентів, пересічних любителів природи.

 

Основна частина книг буде передана бібліотекам області, для того щоб напряму у містечках та районах читач отримав гарно ілюстрований, змістовний навчальний матеріал. Також користуватись довідником зможуть студенти Житомирського національного агроекологічного університету, Житомирського державного технологічного університету, Житомирського державного університету ім. І. Франко, Малинського лісотехнічного коледжу. Вихованці Житомирського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та його осередків у районах області та інші.