На Житомирщині завершився 1-й етап обговорення Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2016-2018 роках»

 

26 лютого в Житомирському прес-клубі реформ пройшло засідання за круглим столом із питань реалізації в Україні міжнародної Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2016-2018 роках».


В обговоренні взяли участь представники структурних підрозділів облдержадміністрації, міської ради, територіальних управлінь та громадськості. Від управління екології та природних ресурсів ЖОДА прийняв участь заступник начальника управління Сергій Петрович Сіренький. У своїй вступній промові він зазначив про підвищення відкритості та ефективності системи державного управління та залучення  громадськості у розбудові державної політики, та інше.

                                                                     

Ініціатива «Партнерство «Відкритий Уряд» реалізовується в Україні з 2012 року й орієнтована на вирішення питань п’яти пріоритетних напрямків:

- поліпшення державних послуг;

- підвищення рівня доброчесності в державному управлінні;

- більш ефективне управління державними ресурсами;

- створення безпечних громад;

- підвищення корпоративної підзвітності.


З метою формування пропозицій, що увійдуть до плану дій на 2016-2018 роки, на зустрічі були обговорені питання, впровадження яких розпочалося, але потребує подальшого вдосконалення інструментарію та механізмів реалізації, зокрема: поліпшення надання державних послуг, збільшення ефективності управління державними ресурсами, запровадження стандартів проведення консультацій з громадськістю органами державної влади та місцевого самоврядування, переведення адміністративних послуг у електронний формат, електронізація державної реєстрації тощо.


Пропозиції, сформовані під час засідання за круглим столом, будуть узагальнені на направлені до Уряду задля подальшого формування плану заходів, спрямованих на їхню реалізацію.