ГО «Еко-логічний контроль» нагородила кращих підприємців та підприємств з екології у Житомирі

2 серпня відбулось нагородження кращих підприємців та підприємств з екології міста Житомира.

За вагомий внесок у збереження довкілля відзнаки отримали:

- ТОВ «ОЛДІ»; - ВАТ «Галіївський маслозавод»; - Дочірнє підприємство «Рітейл Іст», супермаркет «Фуршет»; - ФОП Ткаченко Юлія Сергіївна; - Філія АТ «Укресімбанк»; - ПАТ КБ «Приватбанк»; - Торгівельний комплекс "Райдуга" - ПАТ «Фаворит компані» - ПО «Житомирський кооперативний ринок»; - Компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна».

 

 

Підприємцям та підприємствам м.Житомира було запропоновано відповісти на питання, відповідь на які висвітлила б діяльність підприємств у частині виконання Закону України «Про відходи». Всі згадані підприємства мають в наявності наступні документи, що підтверджує їх небайдужість до майбутнього України:

- Договір щодо утилізації твердих побутових відходів;

- Договір щодо утилізації небезпечних відходів (відпрацьованих люмінесцентних ламп);

- Акти виконання робіт по утилізації відпрацьованих люмінесцентних ламп за ІІ півріччя 2015 року;

- Наказ про призначення відповідальної особи по поводженню з небезпечними відходами за 2016 рік. (згідно ЗУ «Про відходи ст.17 (й)) та відповідно до ЗУ «Про відходи» зазначили місце зберігання відпрацьованих ламп денного освітлення.

Бажаємо успіху переможцям та маємо надію, що найближчим часом кількість екологічно відповідальних підприємців та підприємств значно збільшиться.