Відбулась перевірка підприємств по виготовленню деревного вугілля у Бердичівському районі

 

 

У зв’язку із стурбованістю громадськості з приводу роботи підприємців області по виготовленню деревного вугілля, управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації тримає дане питання на постійному контролі.

 

 

За результатами спільного рейду по Бердичівському району Житомирської області працівниками управління екології та природних ресурсів та екологічної інспекції у Житомирській області, яке відбулось 4 серпня ц.р. перевірено роботу трьох підприємств по виготовленню деревного вугілля.

В с.Семенівка Бердичівського району зафіксовано роботу ФОП Чумель Олександр Васильович, на час прибуття робочої групи обладнання працювало. Виявлені грубі порушення, виготовлення деревного вугілля ведеться без будь-яких дозволів, свідченням чого є складські приміщення, що заповнені готовою продукцією (див. фото). На території, що зайняв даний підприємець розташовані саморобні бочки, які і являють собою небезпеку для стану довкілля.

В с.Половецьке перевірено ФОП Гадомський Сергій Францович. Даний підприємець розпочав оформлення документації і поки ще не веде діяльність по виготовленню деревного вугілля, на території обладнання наявне.

 Разом з тим, перевірено стан виконання попередніх приписів на ФОП Морозов Володимир Павлович в смт.Гришківці. Всі недоліки підприємством усунуті та приведені до відповідності.