Зробимо Україну чистою разом!

 

В рамках Всеукраїнської екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!» 8 лютого в Житомирі відбувся «Обласний форум Взаємодії», організований ГО “Let’s do it, Ukraine”. Стартувала підготовка до наймасштабнішого прибирання країни. 

Форум відбувся за участі представників КП міської "інспекції з благоустрою", обласного управління з екології та природних ресурсів, управління освіти. Також на заході були присутні представники декількох організацій та благодійних фондів, депутати, лідери шкільного та студентського самоврядування, координатори проекту "Зробимо Україну чистою разом".

На форумі провели круглий стіл та обговорили проблеми екології, презентували проекти у рамках розвитку молодіжної політики від молодіжної громадської ради при заступнику начальника управління освіти та екології. Також національний координатор Let's do it, Ukraine провів тренінг-навчання «Масштабування локальних соціальних проектів до рівня обласного значення, інструкція реалізації» для координаторів акції «Зробимо Україну чистою разом!». 

Артур Маліновський - обласний координатор Житомирської області анонсував на форумі план дій, які будуть виконанні у 2016 році. В області під час акції заплановано понад 80 локацій прибирання, 30 000 учасників та проведення всеукраїнського екологічного фестивалю в містах:
Житомир, Коростишів, Бердичів, Коростень ,Малин, Черняхів, та в декількох селищах міського типу.

На обласній нараді начальники та заступники державних установ включились до "бурхливого" обговорення екології в Житомирській області, таким чином , на чолі з ГО “Let’s do it, Ukraine” та ФРІ у співпраці з міським управлінням благоустрою буде проведена спільна акція по очищенню стовбів від незаконної реклами.

Це був перший форум В Житомирській області проведений ГО “Let’s do it, Ukraine” у 2016 році.

Приєднуйтесь до команди організаторів, волонтерів та учасників деталі - Артур Маліновський (https://vk.com/arturfri1), координатор Житомирської області тел. 0 (98) 265 079 2.