Запрошуємо до участі

 у Всеукраїнському конкурсі

 «До чистих джерел» - 2016

 

20 жовтня 2016 року стартував щорічний Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел».

До участі запрошуються всі не байдужі до діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України.

Учасниками Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» можуть бути місцеві державні адміністрації, сільські, селищні та міські ради, колективні та індивідуальні земле- і водокористувачі, установи, підприємства усіх форм власності, загальноосвітні, професійно-технічні, позашкільні та вищі навчальні заклади, засоби масової інформації, громадські організації, окремі громадяни, які надіслали до Конкурсної комісії відповідно оформлені матеріали з підсумками своєї діяльності у сфері охорони та оздоровлення водних об’єктів України.

Переможці будуть нагороджені цінними призами. Матеріали на Конкурс надсилаються на електронну та поштову адреси Мінприроди України: dzherela@menr.gov.ua; поштова адреса: 03035 м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Мінприроди України, з поміткою «На Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел».

Роботи надіслані лише на паперових носіях не будуть допущені до розгляду Конкурсною комісією.

 

Обов’язково прогляньте більш детальну інформацію про конкурс на сайті Мінприроди України за посиланням: http://menr.gov.ua/index.php/public/dzherela.

 

Якщо Вам необхідна допомога у оформленні робіт на конкурс, звертайтесь до управління екології: м.Житомир, вул.Театральна, 17/20, к.202, (за попередньою домовленістю по тел.0412-220-824, покликати Світлану Вікторівну).