Місцеві жителі допомагають екологам

 

До управління екології та природних ресурсів Житомирської ОДА та Державної екологічної інспекції у Житомирській області звернулись місцеві жителі Єщенко Іван та Наталя Куркчі з інформацію про несанкціоновані скиди в смт. Озерному Житомирського району.

Представники інспекції та управління разом із заявниками терміново виїхали на місце та ретельно обстежили місця скидів та береги р.Гуйва.

В ході обстеження було виявлено дві труби, це є скиди випуску № 1 та № 2 будинку управління № 3 смт.Озерне Житомирської КЕЧ району. З однієї труби здійснювався скид зворотніх вод після очистки, було виявлено дренажну канаву, яка розташована по периметру очисних споруд, від якої самотоком ймовірно забруднені води потрапляли в р.Гуйва.

Спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю ДЕІ у Житомирській області були відібрані чотири проби вод з випуску № 1 ОСК будинку управління Житомирського КЕЧ району з дренажної канави та р.Гуйва 500 м вище складів і 500 м нижче складів.

Також, було досліджено р.Коднянку та р.Гуйва в межах населених пунктів смт.Новогуйвинське та с.Пряжів.

В ході даного обстеження були відібрані проби р.Коднянка і ставка, який знаходиться в руслі р.Коднянка в районі дамби.

Друга проба - р.Коднянка на містку в центрі с.Пряжів і гирло р.Гуйва нижче впадіння р.Коднянка (біля мосту на трасі Житомир-Бердичів).

Про результати буде повідомлено додатково.