УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

 

31.05.2016

 

  158

 

Про утворення обласної інвентаризаційної комісії радіоактивних відходів 

 

 

Відповідно до ст.ст. 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Порядку проведення державної інвентаризації радіоактивних відходів (НП 306.5.04/2.059-2002), затвердженого наказом Держатомрегулювання України від 22.02.2003 № 27,  з метою виявлення і обліку радіоактивних відходів, контролю за обсягами їх накопичення, місцезнаходженням, переміщенням, умовами зберігання та захоронення, своєчасної передачі спеціалізованим підприємствам по поводженню з радіоактивними відходами, планування потужностей сховищ для зберігання та захоронення, а також для забезпечення постійного поновлення та своєчасного внесення змін до Державного реєстру радіоактивних відходів, Державного кадастру сховищ радіоактивних відходів та місць їх тимчасового зберігання:

 

1. Утворити обласну інвентаризаційну комісію радіоактивних відходів та затвердити її склад згідно з додатком.


          2. Райдержадміністраціям, рекомендувати міськвиконкомам створити відповідні районні та міські інвентаризаційні комісії радіоактивних відходів та надати до 05.06.2016 обласній інвентаризаційній комісії копії наказів про їх створення із зазначенням їх складу.


           3. Інвентаризаційним комісіям радіоактивних відходів провести відповідну роботу в межах своїх повноважень відповідно до графіка проведення 6-ї державної інвентаризації радіоактивних відходів, затвердженого головою Державного агентства України з управління зоною відчуження  від 06.04.2016.


            4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Дмитренка Г.В.

 

Голова адміністрації

С.О. Машковський

 

 

 

Додаток 

до розпорядження голови облдержадміністрації

                       

 

Склад

обласної інвентаризаційної комісії радіоактивних відходів

 

Дмитренко

Геннадій Васильович

-

перший заступник голови облдержадміністрації,

голова комісії

 

 

 

Войцешук

Вадим Валерійович

 

 

Маковійчук

Ганна Петрівна

 

-

 

 

 

-

начальник управління екології та  природних ресурсів облдержадміністрації, заступник голови комісії

 

головний спеціаліст відділу екологічної експертизи, погоджень та природокористування управління екології та  природних ресурсів облдержадміністрації, секретар комісії

 

 

 

Члени комісії:

 

 

 

Березовський

Сергій Володимирович

-

начальник відділу управління охорони здоров'я облдержадміністрації

 

 

 

Білий

Ігор Володимирович

-

завідувач сектору природних ресурсів управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації

 

 

 

Гаврилюк

Дмитро Сергійович

-

начальник відділу управління ДСНС України у Житомирській області (за згодою)

 

 

 

Жеревчук

Аліна Іванівна

-

головний спеціаліст відділу безпеки середовища і життєдіяльності людини головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області (за згодою)

 

 

 

Коваль

Ольга Євгенівна

-

начальник сектору регіонального обліку РАВ СРБ та ОНС ДСП „Київський державний міжобласний спеціалізований комбінат” (за згодою)

 

 

 

Мартинюк

Микола Васильович

-

начальник Житомирського обласного центру радіологічного контролю та виконанню заходів по ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС (за згодою)

 

 

 

 

 

Павельчук

Михайло Михайлович

 

-

 

начальник відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Житомирської області – старший державний інспектор охорони навколишнього природного середовища Житомирської області Державної екологічної інспекції у Житомирській області (за згодою)

 

 

 

Парамзіна

Алла Єстафівна

-

головний спеціаліст відділу організації заходів цивільного захисту управління цивільного захисту населення облдержадміністрації

 

 

 

Піковець

Володимир Володимирович

-

головний державний інспектор Північної державної інспекції з ядерної та радіаційної безпеки Держатомрегулювання (за згодою)

 

Заступник

голови адміністрації                                                         І.П. Гундич