26-28 квітня в м.Києві проводитиметься Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України»

Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації запрошує до участі у  Міжнародному екологічному форумі  «Довкілля для України» представників підприємств, установ, екологічних організацій та громад,  а також науковців, освітян, усіх небайдужих до проблем охорони навколишнього природного середовища. Форум проходитиме у м.Києві з 26 по 28 квітня у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, проспект Броварський, 15).

            Організаторами форуму виступають Міністерство екології та природних ресурсів України та Український центр міжнародних виставок, конференцій та форумів.

           Як показала практика, щорічне проведення цього заходу сприяє захисту і відтворенню довкілля, забезпеченню техногенно-екологічної безпеки, створенню ефективних систем гармонізації життєдіяльності суспільства у навколишньому природному середовищі. 

            В рамках форуму планується обговорення шляхів вирішення конкретних питань:

- еко-контролю великих промислових підприємств, 

- продовження діалогу «бізнес-влада-суспільство» з питань закупівель та впровадження сучасного обладнання, яке дозволяє значно зменшити викиди у навколишнє у навколишнє середовище  на підприємствах, 

- обговорення та обмін досвідом з питання екології великих міст,

- багато інших питань, які стосуються захисту довкілля.

            Під час проведення Форуму відбудеться IX Міжнародна виставка «Довкілля 2016». Основні розділи експозиції: екологічна політика та менеджмент; екологічні технології та моніторинг;  управління відходами, їх утилізація та переробка; охорона атмосферного повітря; альтернативна енергетика та біопаливо; органічне землеробство та екологічно чисті продукти; водні ресурси; ліси та лісокористування; екологічно-чисте житло- чисте місто України; здоров’я, рекреація, туризм; екологічна освіта та наука; ядерна та радіаційна безпека; військова екологія.

            Детальніша інформація щодо участі у Форумі на сайтах: www.group-expo.comwww.menr.gov.ua або за телефонами: (044) 576-81-01, (066) 156-73-85.