До 1 жовтня 2016 року планується розробити „Стратегію подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та відродження територій, що зазнали радіоактивного  забруднення”

 

 

На виконання Указу Президента України від 13.04.2016 №141/2016 „Про додаткові заходи щодо перетворення об'єкта „Укриття” на екологічно безпечну систему та відродження територій, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи” передбачається розробити до 1 жовтня 2016 року „Стратегію подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та відродження територій, що зазнали радіоактивного  забруднення”.

На засіданні круглого столу „Потенціал розвитку територій, постраждалих від Чорнобильської катастрофи: 30 років потому”, що відбулося 21 квітня 2016 р., було розроблено рекомендації щодо напрямків розроблення Стратегії та  направлено до зацікавлених у ній облдержадміністрацій.

Державне агентство України з управління зоною відчуження приступило до створення міжвідомчої робочої групи з розробки проекту Стратегії подолання наслідків Чорнобильської катастрофи. До її складу запропоновано Маковійчук Г.П. – головного спеціаліста відділу державної екологічної експертизи, погоджень та природокористування управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації.