Вітаємо всіх працівників  лісового
господарства,   лісової та деревообробної   промисловості

з Днем працівника лісу

                                                                                  

Нехай цей чудовий осінній день стане для вас справжньою шаною за гідний професійний внесок в загальнодержавну справу. Бажаємо щоб це свято принесло у ваш дім щастя, достаток і надію на краще мирне майбутнє.

Гарного вам настрою, мудрості, терпіння, міцного здоров'я та наснаги для подальшої праці  на благо України!

 

Нагадаємо, що 18-го вересня 1977-го року в СРСР вперше було прийнято окреме «Лісове законодавство», в якому була зроблена спроба не тільки впорядкувати вирубку лісу, а й закласти прямі механізми його раціонального використання та відновлення. Трохи пізніше, 1-го жовтня 1980-го року, оцінивши внесок і досягнення професійних фахівців лісового господарства, а також з метою підняття престижу професії всіх працівників лісу, професійне свято - «День працівників лісу», був внесений до Указу Президії Верховної Ради СРСР « Про святкові і пам’ятні дні» № 3018-Х, його святкування було встановлено на третю неділю вересня.

Надалі це свято стало справжнім національним святом для багатьох суверенних держав, що утворилися після розпаду СРСР. Наприклад, у новому українському законодавстві День працівників лісу закріплений Указом Президента Україні від 28-го серпня 1993-го року № 356/93 і святкується традиційно на третю неділю вересня.

 

З повагою

Управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації