Пам’ятаймо! В Житомирі проходить «Міжнародна науково-практична конференція 30 років Чорнобильської катастрофи. Актуальні проблеми, напрямки і шляхи їх вирішення»

 

 

21-22 квітня в приміщенні Житомирського національного агроекологічного університету розпочала свою роботу  «Міжнародна науково-практична конференція 30 років Чорнобильської катастрофи. Актуальні проблеми, напрямки і шляхи їх вирішення».

На конференції присутні науковці із різних куточків країни. Присутніх привітав оргкомітет конференції. В його складі заступник начальника управління екології та природних ресурсів ЖОДА Сергій Петрович Сіренький у своєму виступі зазначив: «…не можливо забути цю трагедію. Її наслідки до цих пір відчуває на собі значна частина мешканців Житомирської області. Але за 30 років з дня трагедії відбувся напіврозпад цезію-137 та стронцію-90, було проведено ряд заходів з екологічного оздоровлення територій, які зазнали радіоактивного забруднення, тому можна з впевненістю сказати, що кількість радіонуклідів, які забруднили наші території, зменшилась удвічі, а екологічний стан регіону значно покращився ».

Конференція працює за напрямками:

- сучасний стан вивчення наслідків Чорнобильської катастрофи;

- сільськогосподарська та лісогосподарська радіоекологія та реабілітація забруднених радіонуклідами угідь;

- забруднення навколишнього природного середовища та ефективність робіт з радіаційного захисту населення;

- соціально-психологічні та економічні наслідки Чорнобильської катастрофи;

- радіоекологічна та радіобіологічна освіта.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Управління екології та природних ресурсів ЖОДА

 

вул. Театральна 17/20, м. Житомир, 10014;  тел./факс (0412) 22-08-24;  

 

www.ecology.zt.gov.ua     Е-mail:  pryroda@ecology.zt.gov.ua