Запрошуємо до участі

 

22 квітня в багатьох країнах світу відзначають Всесвітній День Землі. Основна мета цього свята – закликати всіх жителів нашої планети об’єднати зусилля для захисту навколишнього середовища.

В Україні пройде п’ята ювілейна наймасштабніша акція «Зробимо Україну чистою! – 2015», що об’єднує жителів усіх регіонів країни для прибирання і благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку, в рамках якої відбудеться відкрита обласна акція «Літо починається в Коблеве!».

«Літо починається в Коблеве!» проходитиме 22 квітня 2015 року на рекреаційних Тилігульського лиману в межах Черовноукраїнської та Коблівської сільських рад. В акції приймають участь провідні підприємства області, суб’єкти туристичної діяльності, заклади оздоровлення та відпочинку, громадські організації, учнівська і студентська молодь.

У рамках заходу відбудеться екологічний фестиваль чистоти, благоустрій рекреаційних територій Тилігульського лиману, відновлення джерел, колодязів та зелених зон, пройдуть семінари, тренінги, пленери, майстер-класи, екологічні велопробіги, показові виступи спортсменів-кайтингістів, розважальна програма «Козацькі забави», дегустація традиційних та місцевих страв. Запрошуємо до участі!

Контактні телефони організаторів: +380 (512)372-263, e-mail: tourism-nik@ukr.net.