http://ecology.zt.gov.ua/novyny23032017.files/image001.jpg

Запрошуємо приєднатись до Всесвітньої акції "Година Землі"

 

У суботу, 24 березня 2018 року о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину - Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої планети.

Дана акція отримала надзвичайну популярність з 2007 року, коли в ній взяло участь лише одне місто, і до тепер, коли беруть участь 2500 міст із 135 країн світу.

 

Година Землі була розпочата Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернення уваги до проблеми зміни клімату. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

«Година Землі» – це набагато більше, ніж вимкнути світло на одну годину один раз на рік. Це можливість дати людям право голосу у вирішенні майбутнього планети, а також об’єднання наших зусиль для сталого розвитку та збереження довкілля заради наших дітей та онуків».

 

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина спрямованих на збереження навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів для подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

 

Управління екології закликає жителів Житомирщини долучитися до всесвітньої акції.

 

Не залишимося байдужими — збережемо планету!