22-24  квітня - Запрошуємо до участі в екологічному форумі          

З 22 по 24 квітня 2015 року в місті Києві у Міжнародному виставковому центрі відбудеться Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України». 

           З кожним роком Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України» набирає обертів і привертає все більше уваги до збереження довкілля не тільки вітчизняних громадських та бізнес структур, а й європейської громади. Крім того, у вересні 2013 року Форум вийшов ще на більш високий, світовий рівень, оскільки Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії Міжнародній виставці «Довкілля» було надано статус «Захід затверджений UFI». Це надає можливість українським учасникам виставки розширити коло спілкування з іноземними підприємствами, представниками  бізнесу та громадськості.

       Однією з важливих складових Форуму є VІІІ Міжнародна виставка «Довкілля 2015», основними розділами якої є екологічна політика та менеджмент; екологічні технології та моніторинг; управління відходами, їх утилізація та переробка; охорона атмосферного повітря; альтернативна енергетика та біопаливо; органічне землеробство та екологічно чисті продукти; водні ресурси; ліси та лісокористування; екологічно чисте житло-чисте місто України; здоров’я, рекреація, туризм; екологічна освіта та наука; ядерна та радіаційна безпека; військова екологія.

        Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у заходах Міжнародного екологічного форуму. За детальною інформацією звертайтесь на сайт (www.qroup-expo.com) та у департамент екології та природних ресурсів при ЖОДА по тел.22-08-24.