27 лютого в Житомирі відбувся

«Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку»

З метою поліпшення екологічної ситуації України, створення сприятливих умов для розвитку корпоративної соціальної відповідальності, волонтерства і самореалізації української молоді, розвитку Всеукраїнського волонтерського руху, спільного прагненні до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору, громадська організація «Lets do it, Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Lets Do It! World» під патронатом Дружини Президента Марини Порошенко, за підтримки ряду громадських організацій 27 лютого організатори презентували щорічну всеукраїнську соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій «Зробимо Україну чистою разом!» (далі – Акція), яка запланована на 29 квітня 2017 року, в рамках акції буде проведено: всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоFest», наймасштабніше прибирання країни, форуми, круглі столи та інші заходи.

 

Громадська організація “Lets do it, Ukraine” - учасник загальносвітового руху “Lets Do It! World”, що об’єднує понад 16,8 мільйонів людей в 113 державах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні.

В акції беруть участь комерційні та некомерційні громадські організації, компанії та державні установи, співробітники яких приєднуються до акції на рівні корпоративної соціальної відповідальності та пересічні громадяни.

У 2016 р. Житомирська область вже приймала участь у даній Акції у кількості 17 тисоловік, було очищено 194 локації у 14 районах області, де зібрано та вивезено 19 т.сміття.

У 2017 році ГО “Lets do it, Ukraine” запланували залучити по всій Україні понад 1000 000 учасників та очистити 5 тисяч локацій.

Основним месиджем цьогорічної акції є «сміття – це ресурс»,  або донесення до громадськості інформації про роздільне збирання сміття. Організатори мають на меті домовитись із переробниками пластику, скла та паперу в областях, щоб частину зібраного сміття передати їм на переробку.

Житомирська облдержадміністрація підтримала організаторів Акції, на Форумі були присутні представники управління екології та природних ресурсів, управління освіти і науки, управління культури та інші.