Звернення громадян

            З метою дотримання принципів відкритості та прозорості діяльності влади та сприяння громадськості у вирішенні нагальних проблем природоохоронної галузі в режимі реального часу у управлінні екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації

         діє телефонна "гаряча лінія" за тел.(0412) 22-08-24 у понеділок-четвер з 9.00 до 18.00, п'ятницю з 9.00 до 16.45 (обідня перерва з 13.00 до 14.00)

         Жителі краю можуть звертатися за інформацією щодо гострих екологічних проблем та з метою обговорення діяльності управління і питань запобігання та виявлення корупції.

Адреса: Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації

вул.Театральна,  17/20 м.Житомир 10014

 
 e-mail: pryroda@ecology.zt.gov.ua

 

Протягом дев’яти місяців 2016 року до управління надійшло та опрацьовано 127 звернень громадян.  Всі питання, порушені у зверненнях громадян були взяті на контроль та   91  звернення  розглянуто у визначені терміни, про що було інформовано авторів звернень. Залишається на контролі  36 звернень, з яких  33 звернення з питань виявлення стихійних сміттєзвалищ на території області, було розглянуто та надано проміжну відповідь, після проведення відповідних  заходів,   матеріали будуть опрацьовані та буде підготовлено остаточну відповідь.

Переважна більшість звернень надійшла від мешканців міст Житомира та Новоград-Волинського, Житомирського, Лугинського районів.     У зверненнях піднімались переважно питання законності діяльності суб’єктів господарювання з випалювання деревного вугілля,  поводження з відходами, а також погіршення екологічного стану.

Повторні звернення від громадян  не надходили.

 

Протягом 2015 року до управління надійшло та опрацьовано 51 звернення громадян.  Всі питання, порушені у зверненнях громадян були взяті на контроль та  розглянуті у визначені терміни, про що було інформовано авторів звернень.

Переважна більшість звернень надійшла від мешканців м. Житомира. У зверненнях піднімались питання погіршення екологічного стану,  забруднення навколишнього середовища, продовження термінів дії договорів оренди земель водного фонду.

Повторні звернення від громадян  не надходили.