ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Керуючись  статтями 4 та 6 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розміщує Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності з реконструкції гідроспоруди №2 та прибудови млина із встановленням обладнання мікро ГЕС та подальшої експлуатації МГЕС по вул. Нижча Загребля, 1б с. Швайківка Бердичівського району Житомирської області (відновлення Швайківської МГЕС), оприлюднене ТОВ «М-Гідро» у Єдиному реєстрі з ОВД  4 лютого  2020 року №: 201912124985. 

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (до 10 березня  2020 року включно)  з моменту офіційного опублікування цього оголошення та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання  відбудуться 26.02.2020 о 12.00 в приміщенні Швайківської сільської ради за адресою: Житомирська обл., Бердичівський р-н, с. Швайківка, вул. Осівка, 1. 

Детально ознайомитись текстом оголошенням про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля  та текстом Звіту з оцінки впливу на довкілля можна за посиланнями:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/4985/reports/Bxj4wEQ1Qr.pdf

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/4985/reports/N-zajfxtSF.pdf

 або у відділі оцінки впливу на довкілля управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (каб.212).

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електрону адресу: pryroda@ecology.zt.gov.ua.