До уваги громадськості!

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації доводить до відома громадськості інформацію стосовно оприлюднення Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля  від планованої діяльності, яка полягає у виробництві електричної та теплової енергії з використанням ядерної енергії (водо-водяні ядерні реактори ВВЕР-440 та ВВЕР-1000 на теплових нейтронах) на окремому етапі життєвого циклу ядерної установки «Експлуатація»  ,   розміщеного суб’єктом господарювання – ВП РАЕС ДП «НАЕК «Енергоатом» у Єдиному реєстрі з ОВД за  №: 201812976/12379. 

Тривалість громадського обговорення становить 30 робочих днів з моменту офіційного опублікування цього оголошення та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Запрошуємо громадськість долучитись до громадського обговорення та прийняти участь у громадських слуханнях по матеріалах звіту з оцінки впливу на довкілля,  які відбудуться 09.07.2019 об 11 годині 00 хвилин за адресою: м. Житомир, майдан С.П. Корольова, 12, приміщення адмінбудівлі «Комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради», актова зала, 1 поверх.

 Детально ознайомитись текстом оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та текстом Звіту з оцінки впливу на довкілля можна за посиланнями:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/76/reports/df7e7db345c3af251c9b4ea7fdeaf2a6.pdf  

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/76/reports/8d33f2a1a7d958fb16836968ecd06e51.pdf   

або  в приміщенні Житомирської обласної ради, майдан С.П. Корольова, 1, м. Житомир, 10014.

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на поштову адресу Міністерства екології та природних ресурсів Українивул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035 або на електронну адресу m.shimkus@menr.gov.ua.