ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Керуючись  статтями 4 та 6 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації оприлюднює Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля будівництва гравітаційної збагачувальної фабрики на території кар’єру №8, розміщена філія «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» ПАТ «ОГКХ» у Єдиному реєстрі з ОВД  6 липня  2018 року   2018524865/2682

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (до 9 серпня включно)  з моменту офіційного опублікування цього оголошення та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання  відбудуться 26.07.2018 р. о 11.00 годині в приміщенні Іршанської селищної ради, яке розташоване за адресою: Хорошівський район, смт.Іршанськ, вул. Гулія, 7.

Детально ознайомитись текстом оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля  та текстом Звіту з оцінки впливу на довкілля будівництва гравітаційної збагачувальної фабрики на території кар’єру №8 філії «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» ПАТ «ОГКХ, яке розташоване за адресою: Житомирська область, Коростенський район, Шершнівська сільська рада (за межами населених пунктів), комплекс будівель і споруд № 15 можна за посиланнями:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/865/reports/401df136a5efa6a7d140168a19168cf7.pdf

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/865/reports/3d48fdabaf00f33194ad853e5b1bc26e.pdf

 або у відділі оцінки впливу на довкілля управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (каб.212).

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електрону адресу: pryroda@ecology.zt.gov.ua.