ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Керуючись  статтями 4 та 6 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації оприлюднює Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля розробки Північно-східної ділянки Покостівського родовища гранодіоритів на блоки у с. Покостівка, 1,7 км на ПН-СХ від села Житомирського  району Житомирської області, розміщене ПМП «Граніт» у Єдиному реєстрі з ОВД  07 червня  2018 року   201832243/1981

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (до 12 липня включно)  з моменту офіційного опублікування цього оголошення та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації , визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання  відбудуться 03.07.2018 р. о 11.00 годині в приміщенні сільського клубу с. Покостівка, який розташований за адресою: Житомирська обл., Житомирський р-н,  с. Покостівка, вул. Московська.

Детально ознайомитись текстом оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля  та текстом Звіту з оцінки впливу на довкілля Північно-східної ділянки Покостівського родовища гранодіоритів на блоки у с. Покостівка, 1,7 км на ПН-СХ від села Житомирського  району Житомирської області можна за посиланнями:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/243/reports/ccadc058eeaf3f3fadf5fa15a1f8a5f2.pdf

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/243/reports/e0b561d23560dea66a3f70758e1bd679.pdf

 або у відділі оцінки впливу на довкілля управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (каб.212).

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електрону адресу: pryroda@ecology.zt.gov.ua.