ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Керуючись  статтями 4 та 6 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації оприлюднює Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля  планованої діяльності ПМП «Граніт» з продовження промислової розробки відкритим способом Північно-Східної ділянки Покостівського родовища гранодіоритів, яка розташована за 1,7 км на північний схід від с.Покостівка Житомирського району Житомирської області,  розміщене у Єдиному реєстрі з ОВД  7 вересня 2018 року №:  2018751167/4192.

 

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (до 11 жовтня включно)  з моменту офіційного опублікування цього оголошення та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

 

Громадські слухання  відбудуться 01.10.2018  о 11 годині 00 хв в приміщенні сільського клубу с. Покостівка за адресою: Житомирська область, Житомирський район, с.Покостівка, вул. Московська.

 

Детально ознайомитись текстом оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля  та текстом Звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності з продовження промислової розробки відкритим способом Північно-Східної ділянки Покостівського родовища гранодіоритів можна за посиланнями:

 

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/1167/reports/cc9a3c42570fcdabc681ee1ab3b86029.pdf  

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/1167/reports/e869651b1da3ad3b4327a83c7046e000.pdf

 

 або у відділі оцінки впливу на довкілля управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (каб.212).

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електронну адресу: pryroda@ecology.zt.gov.ua.