ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Керуючись  статтями 4 та 6 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розміщує Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності з будівництва СНН зберігання ГР на території хімбази ТОВ «А.Т.К.» за межами с.Химрич в урочищі «Біля залізниці», на території Камінської с/р, Романівського району, Житомирської області, оприлюднене ТОВ «А.Т.К.»  у Єдиному реєстрі з ОВД  11 березня  2020 року №: 201912134997. 

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (до 13 квітня  2020 року включно)  з моменту офіційного опублікування цього оголошення та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання  відбудуться 31.03.2020 р. о 12:00 у приміщенні залу засідань Камінської сільської ради за адресою: 13040, Житомирська обл., Романівський р-н, с. Камінь, вул. Небесної Сотні, 1. 

Детально ознайомитись текстом оголошенням про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля  та текстом Звіту з оцінки впливу на довкілля можна за посиланнями:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/4997/reports/11-s17h-AB.pdf

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/4997/reports/k_DWcjlnSs.pdf

або у відділі оцінки впливу на довкілля управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (каб.212).

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електрону адресу: pryroda@ecology.zt.gov.ua та/або pryroda@eprdep.zht.gov.ua