ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Керуючись  статтями 4 та 6 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації оприлюднює Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля  планованої діяльності розробки з подальшою рекультивацією Північної ділянки Головинського родовища лабрадоритів як окремого об’єкту надрокористування в Черняхівському районі Житомирської області,  розміщене у Єдиному реєстрі з ОВД 24 липня  2018 року №: 2018328442/3094.

 

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (до 28 серпня включно)  з моменту офіційного опублікування цього оголошення та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

 

Громадські слухання  відбудуться 15.08.18 об 11 годині в приміщенні будинку культури, за адресою: вул. Миру, 93, с. Сліпчиці, Черняхівський район, Житомирська область.

 

Детально ознайомитись текстом оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля  та текстом Звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності розробки з подальшою рекультивацією Північної ділянки Головинського родовища лабрадоритів як окремого об’єкту надрокористування в Черняхівському районі Житомирської області можна за посиланнями:

 

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/442/reports/bc9d0b1e0a68dd659cff4fa18dc0ade5.pdf

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/442/reports/eb8bccc0830f8cc6d096c70154999321.pdf

 або у відділі оцінки впливу на довкілля управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (каб.212).

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електрону адресу: pryroda@ecology.zt.gov.ua.