ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Керуючись  статтями 4 та 6 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації оприлюднює Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля з продовження ТОВ «КАМІНЕЦЬ-ДОБРИНЬ» розробки Центральної ділянки Юліївського родовища габро в Хорошівському районі Житомирської області, яке було розміщене у Єдиному реєстрі з ОВД 5 березня  2019 року   20186151009/9142. 

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (до 9 квітня включно)  з моменту офіційного опублікування цього оголошення та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання  відбудуться 27.03.2019  об 11.00 годині в приміщенні Добринського старостинського округу Іршанської селищної об’єднаної територіальної громади, за адресою:  Житомирська область, Хорошівський район, с. Добринь, вул. Шевченка, 40.

Детально ознайомитись текстом оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля  та текстом Звіту з оцінки впливу на довкілля з продовження ТОВ «КАМІНЕЦЬ-ДОБРИНЬ» розробки Центральної ділянки Юліївського родовища габро в Хорошівському районі Житомирської області можна за посиланнями:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/1009/reports/fde90e1189a7e73a13f1cee1248ec20f.pdf

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/1009/reports/54ef591ceb33d4cf9c0dac62201c5d2a.pdf або у відділі оцінки впливу на довкілля управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (каб.212).

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електрону адресу: pryroda@ecology.zt.gov.ua.