ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Керуючись  статтями 4 та 6 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації оприлюднює Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля  планованої діяльності промислової розробки родовища гранітів Мирнянське II, яке розташоване на відстані 0,5 км на північний захід від с. Мирне Радомишльського району Житомирської області,  розміщене у Єдиному реєстрі з ОВД 24 липня  2018 року №: 2018327427/3092.

 

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (до 28 серпня включно)  з моменту офіційного опублікування цього оголошення та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

 

Громадські слухання  відбудуться 15.08.18 об 15 годині 30 хвилині в приміщенні сільського клубу, за адресою: вул. Центральна, 44, с. Гута-Потіївка, Радомишльський район, Житомирська область.

Детально ознайомитись текстом оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля  та текстом Звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності промислової розробки родовища гранітів Мирнянське II, яке розташоване на відстані 0,5 км на північний захід від с. Мирне Радомишльського району Житомирської області можна за посиланнями:

 

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/427/reports/43a9abbcb2db9252e7d50401f6a742b3.pdf

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/427/reports/d56e907fc63419e8cdcc3e9824662f97.pdf

 або у відділі оцінки впливу на довкілля управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (каб.212).

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електрону адресу: pryroda@ecology.zt.gov.ua.