ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Керуючись  статтями 4 та 6 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації оприлюднює Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля  планованої діяльності з промислової розробки Центрально-Круківської ділянки Маславського 1 родовища з метою видобутку блоків гранітів,  розміщене у Єдиному реєстрі з ОВД 24 липня  2018 року №: 2018327426/3090.  

 

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (до 28 серпня включно)  з моменту офіційного опублікування цього оголошення та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

 

Громадські слухання  відбудуться 16.08.18 об 11 годині в адміністративного приміщенні Суховільського старостинського округу, за адресою: вул. Центральна, 5, с. Суховоля, Хорошівський район, Житомирська область.

 

Детально ознайомитись текстом оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля  та текстом Звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності з промислової розробки Центрально-Круківської ділянки Маславського 1 родовища з метою видобутку блоків гранітів можна за посиланнями:

 

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/426/reports/d1b5f2f4c2c1657e4b02a9dae7b23b56.pdf

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/426/reports/97e740192e96fc379c7ff750fbc7e784.pdf

 або у відділі оцінки впливу на довкілля управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (каб.212).

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електрону адресу: pryroda@ecology.zt.gov.ua.