До уваги громадськості!

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Керуючись  статтями 4 та 6 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації оприлюднює Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля  від планованої діяльності, яка полягає в  продовжені промислової розробки Ямпольського родовища габро з метою видобування блочного каменю,   розміщеного суб’єктом господарювання – ТОВ «ТЕМП-БУКИ» у Єдиному реєстрі з ОВД 26 жовтня  2018 року №: 20186181021/5412. 

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (до 30 листопада 2018 р. включно) з моменту офіційного опублікування цього оголошення та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання відбудуться 15.11.2018 р. об 11 годині в приміщенні Луківської сільської ради, за адресою: вул. Шкільна, буд. 12, с. Луки, Малинського р-ну, Житомирської області. Детально ознайомитись текстом оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та текстом Звіту з оцінки впливу на довкілля можна за посиланнями:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/1021/reports/b544f2b597f0a11f0cd4dc4aad8dd4ba.pdf

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/1021/reports/dc08e99d37d42d6ee304ea1dae1eac2d.pdf

або у відділі оцінки впливу на довкілля управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (каб.212).

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на поштову адресу Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, або на електронну адресу: pryroda@ecology.zt.gov.ua.