ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Керуючись  статтями 4 та 6 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації оприлюднює Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля  планованої діяльності з розробки Івницького родовища будівельного піску, яке розташоване на відстані 0,3 км на північний захід від околиці с. Івниця на землях запасу Івницької сільської ради,  розміщене у Єдиному реєстрі з ОВД  

12 липня  2018 року №:  2018613976/2824.

 

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (до 15 серпня включно)  з моменту офіційного опублікування цього оголошення та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації , визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

 

Громадські слухання  відбудуться 07.08.2018 р об 11 годині в приміщенні Івницької сільської ради с. Івниця, вул. Миру, буд. 1.

 

Детально ознайомитись текстом оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля  та текстом Звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності з розробки Івницького родовища будівельного піску можна за посиланнями:

 

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/976/reports/5b7d8251be9c26c3d74cefb6dd1bfe18.pdf

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/976/reports/d1ef86d125c87119db8ae0330b44b042.pdf

 або у відділі оцінки впливу на довкілля управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (каб.212).

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електрону адресу: pryroda@ecology.zt.gov.ua.