ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Керуючись  статтями 4 та 6 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розміщує Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності з будівництва ВЕС «Лісова-3» потужністю 60 МВт на території Коростенського району Житомирської області (поза межами населених пунктів)  на території Ушомирської, Ковалівської та Меленівської сільських ради Коростенського району Житомирської , оприлюднене ТОВ «ВІНД СОЛАР ЕНЕРДЖІ-9» у Єдиному реєстрі з ОВД  22 листопада  2019 року   №: 201910184683/17442. 

Звертаємо увагу, Звіту з оцінки впливу на довкілля  та Оголошення про початок громадського обговорення Звіту по справі №: 201910184683 через технічні помилки розміщено у розділі «Вимога про надання умов щодо обсягу досліджень» Єдиного реєстру з ОВД.

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (до 26 грудня 2019 року включно)  з моменту офіційного опублікування цього оголошення та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання  відбудуться 11.12.2019 р. о 12-00 в приміщенні Ушомирської об’єднаної територіальної громади Коростенського району Житомирської області за адресою: Житомирська обл., Коростенський рн, с. Ушомир, вул. Березюка, 15.

Детально ознайомитись текстом оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля  та текстом Звіту з оцінки впливу на довкілля можна за посиланнями:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/4683/reports/7663a54f6af0543bb78a2918f97bce84.pdf

 або у відділі оцінки впливу на довкілля управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (каб.212).

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електрону адресу: pryroda@ecology.zt.gov.ua.