ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Оголошення про початок громадського обговорення звітів з оцінки впливу на довкілля

Керуючись  статтями 4 та 6 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розміщує Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, яка передбачає реконструкцію автозаправної станції під багатопаливний автозаправний комплекс з обладнанням для заправки ЗВГ за адресою:  с. Левків, Житомирського р-ну, автодорога Київ-Чоп км 127+990 (ліворуч), оприлюднене ТОВ «ВЕСТ ОЙЛ ГРУП» у Єдиному реєстрі з ОВД  26 травня  2021 року  № 20212187415.

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (до 01 липня 2021 року включно)  з моменту офіційного опублікування цього оголошення та надання громадськості доступу до звітів з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (СОVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати, що припадають на цей період.

Громадське обговорення планованої діяльності проводиться у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді). Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Детально ознайомитись текстом оголошень про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля  та текстом Звіту з оцінки впливу на довкілля можна за посиланнями:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/7415/reports/rRuDgAPGpO.pdf

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/7415/reports/I7_d9oMp0A.pdf

або у відділі оцінки впливу на довкілля управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (каб.212).

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електрону адресу: pryroda@eprdep.zht.gov.ua.