До уваги громадськості!

На виконання Рішення Станишівської сільскої ради Житомирського району   від 08.02.18 № 433 розробляються Генеральні плани населених пунктів Станишівка, Лука, Ліщин  та на даний час здійснюється стратегічна екологічна оцінка (СЕО) щодо зазначеної містобудівної документації (лист № 12-02/991від 09.04.2019)

         На даному етапі згідно вимог ст.ст. 6 та 7 вимог Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» (далі - Закону), проводиться збір зауважень та пропозицій, які необхідно врахувати при складанні звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Відповідно до вимог ст. 10 Закону  заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки оприлюднюються шляхом розміщення на офіційному веб-сайті замовника з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості.

Згідно  ст. 12 Закону замовник повідомляє громадськість про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки у порядку та забезпечує вільний доступ громадськості до документів протягом усього строку громадського обговорення.

Громадськість має право подати замовнику  в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку, які протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником.

За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження і пропозиції або мотивовано їх відхиляє. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Ви можете надати свої зауваження та пропозиції до Станишівської сільської ради Житомирського району Житомирської області за адресою: вул. Кооперативна, 3,  с. Станишівка,  12430,  E-mail:stansilrada@ukr.net.