До уваги громадськості!

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Керуючись статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації оприлюднює Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, розміщене  Білик Артемом Євгеновичем у Єдиному реєстрі з ОВД від 04 березня 2020 року  2020325419.

         Планована діяльність полягає у будівництві автомобільного заправного комплексу (АЗК): операторської з магазином та допоміжних споруд, орієнтовною потужністю автозаправок 80 од/год. (350 од/добу) на землях Глибочицької сільської ради, Житомирського району, Житомирської області на ділянці з кадастровим номером 1822082000:03:000:0915.

         Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів (до 01 квітня 2020 р. включно), з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати управлінню екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля. 

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання  Білик Артемом Євгеновичем до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля  можна за посиланням:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/5419/reports/d2vDogYEDn.pdf

або у відділі оцінки впливу на довкілля управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (каб.212).

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електронну адресу: pryroda@ecology.zt.gov.ua.