До уваги громадськості!

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Керуючись  статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації оприлюднює Повідомлення про плановану діяльність, яка полягає в підлягає оцінці впливу, ТОВ «КЛМ ГРАНРЕСУРС» від 3 жовтня 2019 року №: 20191034613/16088.

         Планована діяльність полягає в розробці  родовища габро Пшеничне, з метою промислового видобування блоків для виробництва облицювальної продукції, яке знаходиться за 0,3 км на північ від північної околиці с. Кам’яний Брід у Коростишівському районі Житомирської області.    

         Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів (до 31 жовтня 2019 включно), з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати управлінню екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля. 

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання  ТОВ «КЛМ ГРАНРЕСУРС» до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля  можна за посиланням:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/4613/reports/581a1b87604926fab37ef3ef46c70a0d.pdf   

або у відділі оцінки впливу на довкілля управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (каб.212).

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електронну адресу: pryroda@ecology.zt.gov.ua.