До уваги громадськості!

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Керуючись  статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації оприлюднює Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу, товариства з обмеженою відповідальністю ТОВ «ЖитомирАвтоГазСервіс» від 8 травня 2020 року №: 2020575769.

         Планована діяльність полягає у реконструкції цілісного майнового комплексу під підприємство зберігання легкозаймистих паливних рідин, скрапленого вуглеводневого газу за адресою: вулиця Богдана Хмельницького, 4, м. Коростень Житомирської області.        

Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів (до 5 червня 2020 включно), з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати управлінню екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля. 

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання  ТОВ «ЖитомирАвтоГазСервіс» до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля  можна за посиланням:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/5769/reports/_V1DOWgLXX.pdf

або у відділі оцінки впливу на довкілля управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (каб.212).

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електронну адресу: pryroda@eprdep.zht.gov.ua.