До уваги громадськості!

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Керуючись статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації оприлюднює повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, розміщене  ТОВ «ЦЕРСАНІТ-ІНВЕСТ» у Єдиному реєстрі з ОВД від 14 липня 2020 року 2020776055.

         Планова діяльність полягає у реконструкції виробництва з метою збільшення потужності в дві черги. Перша черга полягає у збільшенні потужності виробництва керамічної плитки до з 10 до 13 млн.м2/рік. Друга черга полягає у збільшенні виробництва керамічних санітарно-технічних виробів на 2840 штук/добу, 1 млн. штук/рік. та будівництві артезіанских свердловин у кількості 2 шт, загальною потужністю 800 м3 (по 400 м3 кожна).     Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів (до 10 серпня 2020 р. включно), з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати управлінню екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля. 

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання  ТОВ «ЦЕРСАНІТ-ІНВЕСТ» до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля  можна за посиланням:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/6055/reports/RhyTKYH1u8.pdf

або у відділі оцінки впливу на довкілля управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (каб.212).

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електронну адресу: pryroda@eprdep.zht.gov.ua.