До уваги громадськості!

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Керуючись  статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації оприлюднює Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля  ТОВ «НЕОФІТ» від 31 жовтня 2018 року №: 201810312046/5508.

         Метою зазначеної планованої діяльності є промислова розробка та подальша рекультивація Західно-Кам’янобрідського родовища лабрадоритів з метою видобутку блоків лабрадориту, яке розташоване на відстані 0,5 км на захід від с. Кам’яний Брід у Коростишівському районі Житомирської області на лівому березі р. Бистріївка.

         Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів (до 27 листопада 2018 р. включно), з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати управлінню екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля. 

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання  ТОВ «НЕОФІТ»   до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля  можна за посиланням:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/2046/reports/0b4dbfb1c674f582d37fc50510bd2e9f.pdf

або у відділі оцінки впливу на довкілля управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (каб.212).

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електронну адресу: pryroda@ecology.zt.gov.ua.