До уваги громадськості!

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Керуючись  статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації оприлюднює Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля  Філії "Іршанський гірничо збагачувальний комбінат" ПАТ "ОГХК" від 24 травня 2018 року    2018524865/1696. 

            Метою зазначеної планованої діяльності є нове будівництво гравітаційної збагачувальної фабрики на території кар’єру № 8 Юрської ділянки Межирічного родовища титанових руд.  Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів до 21 червня 2018 року, з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати управлінню екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля. 

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання Філія "Іршанський гірничо збагачувальний комбінат" ПАТ "ОГХК" до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля  можна за посиланням:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/865/reports/a6f529b7f3ff5b17b186d4cf1ea2e65a.pdf

або у відділі оцінки впливу на довкілля управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (каб.212).

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електрону адресу: pryroda@ecology.zt.gov.ua.