До уваги громадськості!

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Керуючись статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації оприлюднює повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, розміщене Казенне підприємство «Кіровгеологія» у Єдиному реєстрі з ОВД від  29 квітня 2021 року 20214297788.

Планована діяльність полягає у  в розробці (продовженні розробки) Миковського-1 родовища з метою видобування лабрадоритів , яке розташоване (відповідно до протоколу ДКЗ України № 5232 від 23.12.2020 року) близько 2 км на північний схід від с. Слобідка в Житомирському (Коростишівському) районі Житомирської області.

Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів (до 31 травня 2021 р. включно), з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати Управлінню екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля. 

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання  - Казенне підприємство «Кіровгеологія» до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля  можна за посиланням:

WKUrkiLaGI.pdf (menr.gov.ua)

або у відділі оцінки впливу на довкілля Управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (каб.212).

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електронну адресу: pryroda@eprdep.zht.gov.ua.