До уваги громадськості!

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Керуючись  статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації повторно оприлюднює Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля  ПКП «ТЕМП» від 8 квітня 2019 року   №: 2019483352/10182.

          Метою зазначеної планованої діяльності є розробка (продовження розробки) та подальшої рекультивації Покостівського родовища гранодіориту ділянка «Заможне», яке розташоване на відстані близько 2 км на південний захід від с. Заможне в Житомирському районі Житомирської області та на відстані близько 2,5 км на північний схід від с. Покостівка в Житомирському районі Житомирської області, з метою видобування гранодіориту, придатного для виговлення блоків та виробництва плит і облицювальних виробів, порушений вивітрюванням гранодіорит та відходи видобування, та переробки блоків використовувати в якості буто-щебеневої сировини.

          Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів (до 8 травня 2019 р. включно), з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати управлінню екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля. 

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання    ПКП «ТЕМП»  до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля  можна за посиланням:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/3352/reports/078eeab79fb95b4b08889456b05ac6ab.pdf

або у відділі оцінки впливу на довкілля управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (каб.212).

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електронну адресу: pryroda@ecology.zt.gov.ua.