До уваги громадськості!

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Керуючись  статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації оприлюднює Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля  ПрАТ «Коростенський завод МДФ» від 26 червня 2018 року №:20186261113/2444.

         Метою зазначеної планованої діяльності є виготовлення CLT-панелей, плит опалубки, опалубочного брусу, ламелей та меблевих комплектуючих. Передбачається будівництво головного виробничого корпусу (ГВК-3) на приватній земельній ділянці ПрАТ «Коростенський завод МДФ», на території діючого підприємства, з метою розширення виробничих потужностей і номенклатури продукції заводу.

 Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів (до 25 липня 2018 р. включно), з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати управлінню екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля. 

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання  ПрАТ «Коростенський завод МДФ»  до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля  можна за посиланням:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/1113/reports/09bfca402804dfa74360da0d39b115dd.pdf

або у відділі оцінки впливу на довкілля управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (каб.212).

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електрону адресу: pryroda@ecology.zt.gov.ua.