До уваги громадськості!

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Керуючись  статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації оприлюднює Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВІНД СОЛАР ЕНЕРДЖІ-9», від 18 жовтня 2019 року   №: 201910184682/16432.

         Планована діяльність полягає у будівництві   ВЕС «Лісова-3» потужністю 60 МВт на території Коростенського району Житомирської області (поза межами населених пунктів) на території Ушомирської, Ковалівської та Меленівської сільських ради Коростенського району Житомирської області (поза межами населених пунктів). 

         Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів (до 15 листопада  2019 включно), з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати управлінню екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля. 

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання  ТОВ «ВІНД СОЛАР ЕНЕРДЖІ-9» до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля  можна за посиланням:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/4682/reports/17b9e6d0dec547e9715e13b51ac2f90b.pdf

або у відділі оцінки впливу на довкілля управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (каб.212).

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електронну адресу: pryroda@ecology.zt.gov.ua.