До уваги громадськості!

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Керуючись статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації оприлюднює повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, розміщене ТОВ «АГРОКОМПЛЕКС «БІОЛЕНД»  у Єдиному реєстрі з ОВД від  6 серпня 2021 року 2021848343.

Планована діяльність полягає у проведенні реконструкції існуючих будівель і споруд під свинокомплекс з повним виробничим циклом вирощування та відгодівлі свиней на орендованій земельній ділянці площею 5,8 га (кад.№ 1825687200:10:000:0083, цільове призначення - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва), за адресою: 12312, Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Селець, вул. Сонячна, 2.

 Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів (до 3 вересня 2021 р. включно), з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати Управлінню екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля. 

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання  - ТОВ «АГРОКОМПЛЕКС «БІОЛЕНД»  до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля  можна за посиланням:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/8343/reports/KXkkPZMuuR.pdf  

або у відділі оцінки впливу на довкілля Управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (каб.212).

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електронну адресу: pryroda@eprdep.zht.gov.ua.