До уваги громадськості!

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Керуючись статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації оприлюднює повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, розміщене ТОВ «Агро-трейд форм» у  Єдиному реєстрі з ОВД від  16 вересня 2021 року 20219148547.

Планована діяльність полягає у розробці ділянки «Гута Юстинівка» в Житомирському районі Житомирської області з метою видобування пісків в якості будівельної сировини та зміні цільового призначення земельних ділянок під розробку ділянки родовища.

 Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів (до 13 жовтня 2021 р. включно), з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати Управлінню екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля. 

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання  - ТОВ «Агро-трейд форм» до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля  можна за посиланням: http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/8547/reports/akCDT54U2R.pdf

або у відділі оцінки впливу на довкілля Управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (каб.212).

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електронну адресу: pryroda@eprdep.zht.gov.ua.