До уваги громадськості!

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Керуючись статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації оприлюднює Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ «БМ ГРАНІТ – У» від 10 січня 2019 року №: 20191102596/7455.

            Метою зазначеної планованої діяльності є розробка та подальша рекультивація Городищенської ділянки Малинського родовища гранітів (придатних для виробництва щебеневої продукції), яка розташована у Малинському районі Житомирської області, за 0,5 км на північний схід від с.Городище.

Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів, до 06 лютого 2019 року (включно), з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати управлінню екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля. 

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання                  ТОВ «БМ ГРАНІТ – У» до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля можна за посиланням:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/2596/reports/9b098b0860a7a53f8f14c51d7c691cb8.pdf

або у відділі оцінки впливу на довкілля управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (каб.212).

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електрону адресу: pryroda@ecology.zt.gov.ua.