До уваги громадськості!

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Керуючись статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації оприлюднює повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, розміщене ТОВ «СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-БІЛОРУСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «БЕЛАВТОДОР-УКРАЇНА» у Єдиному реєстрі з ОВД від  22 квітня 2021 року 20214207708.

Планована діяльність полягає у  облаштуванні промислового майданчика на базі мобільної асфальтозмішувальної установки Bennighoven MBA 3000 plus (країна-виробник – Німеччина), за адресою: Житомирська обл., Новоград-Волинський район, територія Майстрівської сільської ради (за межами населених пунктів).

Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів (до 24 травня 2021 р. включно), з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати Управлінню екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля. 

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання  - ТОВ «СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-БІЛОРУСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «БЕЛАВТОДОР-УКРАЇНА» до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля  можна за посиланням:

BaC8p6uUFc.pdf (menr.gov.ua)

або у відділі оцінки впливу на довкілля Управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (каб.212).

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електронну адресу: pryroda@eprdep.zht.gov.ua.